Новорічний обмін подарунками оголошуємо відкритим!

Новий 2020 рік уже поспішає до нас. А Таємний Санта запасається подарунками!

Ми взяли на себе сміливість допомогти йому – та заздалегідь дізнатися адреси класів проекту «Розумники», щоб якомога більше школярів привітали одне одного. Тож, чекаємо заявки від учителів до 16 грудня!

Досвід Таємного Санти минулого року показав, що учні із великим захопленням пишуть листи, готують маленькі сувеніри для друзів по проекту «Розумники», власноруч оформлюють подарункову коробку.

А скільки емоцій, коли діти отримують яскравий пакунок, наповнений презентами – від свого Таємного Санти! Тобто, від іншого класу, який так само старанно готував новорічні привітання.

Отже, не гаймо часу. План дій такий:

1. Якщо ви учитель проекту «Розумники» заповніть форму на сторінці акції «Таємний Санта Smart Kids». Зробити це можна до 16 грудня.
2. Разом зі своїм класом розпочинайте готувати подаруночки, які отримає клас «Розумники», обраний випадковим чином, серед усіх Таємних Сант.
3. Адресу, на яку потрібно надіслати подарунки, ви отримаєте 18 грудня. Шукайте лист в «Особистому кабінеті вчителя»
4. Надсилайте новорічні подарунки на вказану адресу та очікуйте на сюрприз від Таємного Санти!
5. Діліться враженнями про участь в акції в соціальних мережах з хештегом #таємнийсанта_smartkids

Якщо ви ще не чули про Таємного Санту, розповідаємо.

Хто такий Таємний Санта?

Таємний Санта – це клас «Розумники», який так само, як і ваш, бере участь в проекті SMART KIDS. Цей клас може бути у вашому місті чи в сусідньому. Або ж навчатися за кількасот кілометрів від вашої школи. Відстань – не завада.

Ми на 100% упевнені, що робити подарунки так само приємно, як і отримувати. Тож пропонуємо класам проекту «Розумники» познайомитися та обмінятися подарунками напередодні Нового року. А ви, учителі проекту, допоможете об’єднати маленьких розумників з усієї України.

Що подарувати?

Солодощі, настільні ігри, книжки та навчальні матеріали, яскраві листівки, календарі або поробки, які ваш клас зробив своїми руками…. Таємний Санта вітає будь-які ідеї та сюрпризи.

Можливо, на вибір подарунків вам надихне фото та розповідь про клас, які ви отримаєте в повідомленні разом із адресою маленьких розумників.

Куди надсилати?

Адресу вашого класу ви вказуєте у заявці. До 16 грудня ми збираємо заявки усіх класів, які бажають взяти участь в акції «Таємний Санта Smart Kids». Потім отримані заявки перемішуються. А 18 грудня ви отримаєте адресу того класу, який чекає на ваші подарунки.

У результаті новорічного обміну ви познайомитеся одразу з двома класами проекту «Розумники»: із тим, якому ви підготуєте подарунки, а також із тим, учні якого відправлять святкові поздоровлення вашому класу.


Якщо у вас залишилися запитання, пишіть нам smartkids@rozumniki.info або телефонуйте (044) 483 99 94.


Розпочніть дружбу в проекті «Розумники»!

Привітайте клас із зимовими святами завдяки Таємному Санті!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСОК УЧАСНИКІВ

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСОК УЧАСНИКІВ 2018 РОКУ

Up