Edugames - електронний освітній ресурс для вчителя та учнів 1-4 класів

Відправити заявку
Програма Edugames

Понад 17 000 інтерактивних завдань, пояснень та демонстрацій. Повний матеріал шкільної програми з математики та української мови для 1-4 класів НУШ, а також “Я досліджую світ” для 1-3 класів (ведеться робота над розробкою матеріалу для 4-го класу)

Проєкт «Розумники» Smart Kids

Завдання апробовані з 2014 р у Всеукраїнському педагогічному експерименті «Smart Kids» (Накази Міністерства освіти і науки України № 546 від 08.05.2014 р. та № 1234 від 30.08.2017р.) та рекомендовані до використання МОН. Ігрова форма подання матеріалу відповідає принципам НУШ.

Найкращий онлайн помічник для вчителя

Ефективність використання доведена науковими дослідженнями. Легко інтегрується до актуальних програм початкової школи. Розпочинати роботу з програмою можна в будь-який період навчального року

Широкі можливості

Можна використовувати як фронтально – на дошці, так і індивідуально, коли учні працюють за власними комп’ютерами. Інструменти взаємодії з учнями – завдання, електронний журнал, методичні матеріали, медіатека для створення презентацій

Можливість особистого росту

Безкоштовні вебінари та навчальні курси. Отримання сертифікатів підвищення кваліфікації зразка, що відповідає вимогам МОН. Цікава дієва програма лояльності для активних вчителів-Амбасадорів.

Помірна вартість

Вартість 1 місяця доступу для вчителя - 75 грн. Це трішки більше, ніж чашка капучино в ресторані швидкого харчування ;) (оплата здійснюється одним платежем на 12 місяців)

Спробувати прямо зараз

Математика

Українська мова

Чому учні і вчителі вибирають Edugames

"Edugames від "Розумників" - просте та ефективне рішення для навчання учнів 1-4 класів.
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Запит на повний доступ для вчителя тривалістю 30 днів

ПІБ *
Назва навчального закладу *
Телефон *
Email *
Up